انجمن علمی صنعت نفت و گاز

درباره انجمن

انجمن علمی صنعت نفت و گاز دانشگاه محقق اردبیلی در پانزدهم آذرماه سال یکهزار و سیصد و نود و نه با رویکرد مهارت آموزی ، آشنایی با صنعت نفت و گاز و فعالیت خودجوش دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی ، با نظر مدیر گروه آموزشی مهندسی شیمی،«اقای دکتر بهروز میرزایی» و مشورت مسئولین و اساتید گروه ، فعالیت خود را از سر گرفت .
اعضای انجمن متشکل از دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی شیمی می باشد که با همراهی« دکتر فهیمه حوری آباد صبور» به عنوان استاد مشاور انجمن ، در راستای پیشبرد اهداف خود قدم برمی‌دارد .
از آنجایی که رشته مهندسی شیمی به عنوان یکی از رشته های بسیار مهم و مرتبط در حوزه صنعت نفت و گاز محسوب می شود و تربیت نیروی متخصص یکی از ارکان اصلی پایداری این صنعت است ؛ انجمن علمی صنعت نفت و گاز دانشگاه محقق اردبیلی وظیفه خود دانسته تا با هدف آموزش مهارت های کاربردی حوزه صنعت نفت و گاز ، آموزش نرم افزارهای مورد نیاز ، برگزاری دوره ها و کلاس های آموزشی در موضوعات متعدد و مرتبط ، در این امر خطیر گام موثری بردارد تا فارغ التحصیلان علاوه بر تحصیلات عالی ، مهارت های لازم را در حوزه صنعتی کسب نموده و در راه آبادانی میهن عزیزمان مثمر ثمر باشند.
انجمن علمی صنعت نفت و گاز دانشگاه محقق اردبیلی مفتخر است با برنامه های متنوع و برگزاری دوره های علمی و کاربردی در خدمت دانشجویان سراسر کشور باشد .

عاطفه رضایی – دبیر انجمن علمی صنعت نفت و گاز دانشگاه محقق اردبیلی

پست قبلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *